Wrocław nocą, czyli spacer z "lokalsami".

To już przedostatnia notka o Wrocławiu, mam nadzieję wyrobić się z ostatnią przed piątkiem. W piątek wylatuję do Londynu. Co prawda tylko na weekend, ale na pewno przywiozę sporo zdjęć i opowieści o tym jak tanio polecieć do tej niesamowitej metropolii. Jeśli nie chcesz tego przegapić wpisz koniecznie swojego maila w polu u góry tej strony!
Tymczasem - Wrocław nocą! Na wieczorno-nocny spacer po mieście wybrałam się z Maciejem (polecam blog Macieja) i Ewą, sympatycznymi mieszkańcami Wrocławia, których poznałam za pośrednictwem największego forum architektonicznego na świecie - skyscrapercity. Serdecznie polecam to forum wszystkim zainteresowanym architekturą, miastami, transportem itp. A moi przewodnicy nie tylko są sympatycznymi ludźmi, ale mają też ogromną wiedzę o mieście i architekturze, tak więc spacer w ich towarzystwie był wielką przyjemnością. Zapraszam więc do oglądania zdjęć!


Budynki uniwersytetu.Kamienica w Rynku. Rewelacyjny budynek! 


PURO Hotel - ciekawe, nowoczesne miejsce. 


Szklane kwiaty przed PURO Hotel. 


Szklana instalacja przed Urzędem Wojewódzkim. Ta i powyższa instalacja są efektem nowego pomysłu na promocję miasta pod nazwą "Szklany szlak Wrocławia". 


Prawdziwe życie nocne - tłumy młodych ludzi na niczym nie wyróżniającym się podwórku. Wiedz, że coś się dzieje!


Krzesło Kantora - rzeźba w przestrzeni miejskiej. 


Biblioteka uniwersytecka - chyba najbardziej znany element wrocławskiego "waterfrontu".Etykiety: , ,